Účtovníctvo v CLOUDe

Máte firmu ? Potrebujete mať prístup do svojho účtovníctva odkiaľkoľvek ? Chcete znížiť výdaje na IT systém vo Vašej firme ? Potom ste tu správne. Naša spoločnosť vám vie preniesť celé vaše účtovníctvo na váš VPS server, kde bude mať prístup len ten, koho vy sami vyberiete. Účtovný program si môžete ponechať, alebo si môžete zvoliť akýkoľvek iný, podľa vašich prianí. Znížte si náklady na vaše IT oddelenie. Povedzte už dosť stresom z hacknutia vašich údajov. Nekupujte si každý rok ďalšie a ďalšie komponenty do vášho servera. Majte všetko na svojom VPS a konečne majte kontrolu nad svojim účtovníctvom.

Chceli by ste mať report o vašom účtovníctve na ľubovoľnej stránke ? Alebo chcete aplikáciu do mobilu a PC s detailným reportom ? Aj s týmto vám vieme pomôcť.

Implementácia účtovníctva je vopred konzultovaná so zákazníkom a nasadenie realizujeme na mieru, podľa potrieb a priorít zákazníka. Je teda jedno či máte jedného účtovníka na firme, celé účtovné oddelenie, alebo chcete len detailný report o vašej firme, všetko prispôsobíme podľa vašich potrieb.

Vyriešime každý problém, zodpovieme každú otázku. V našej spoločnosti netolerujeme vetu "To sa nedá".

Cenník služieb

Aktuálny cenník služieb a skladových riešení

# Služba Cena Popis služby
1 MoneyS4 CLOUD 87,- €/mes/užív. MoneyS4 – rozsiahle skladové a účtovné hospodárstvo v CLOUDe, s možnosťou prepojenia na PowerBi (report). Prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Kvalitná SQL databáza od Microsoft-u. Jeden z najkvalitnejších účtovných systémov v SK/CZ.
2 MRP K/S CLOUD 39,- €/mes/uživ. Šikovný skladový a účtovný softvér s rozšírenými možnosťami v CLOUDe. Kvalitná SQL databáza upravovaná a vyvíjaná od roku 1990 spoločnosťou MRP. Možnosť viesť komplexné účtovníctvo pre niekoľko firiem, vrátanie miezd.
4 Služba na vyžiadanie
5 Implementácia podľa rozsahu Implementácie vykonávame na základe vstupných analýz. Po prekonzultovaní potrieb klienta stanovíme a odprezentujeme možnosti a varianty implementácia a vyhotovíme cenovú ponuku na mieru.

Nezodpovedali sme všetky vaše otázky ?

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár a my vám vypracujeme riešenie, aké požadujete.