final

Skladové hospodárstvo v CLOUDe

Predávate tovar? Prevádzkujete eshop? Chceli by ste mať synchronizované zásoby? Ste tu správne. Naša spoločnosť ponúka niekoľko skladových riešení a variant. Spolupracujeme s overenými a kvalitnými dodávateľmi softvérov. Automatizujeme procesy vo vašej firme, synchronizujeme skladové zásoby s e-shopom a uľahčíme vám kontrolné procesy či inventúry. Všetky produkty skladového hospodárstva vám umožníme prevádzkovať v CLOUDe čím garantujeme prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Implementácia skladového riešenia je vopred konzultovaná so zákazníkom a nasadenie realizujeme na mieru, podľa potrieb a priorít zákazníka. Je teda jedno či ste predajca elektroniky, oblečenia, potravín alebo gastro prevádzka, sklady prispôsobíme podľa vašich potrieb.

Cenník služieb

Aktuálny cenník služieb a skladových riešení

# Služba Cena Popis služby
1 MoneyS4 CLOUD 87,- €/mes/užív. MoneyS4 – rozsiahle skladové hospodárstvo v CLOUDe s možnosťou prepojenia eshopu, Bolt, Wolt, Foodpanda – “in real-time“. Automatická synchronizácia, API, Microsoft SQL a napojenie na eKasa pokladnicu, mobilných skladníkov alebo externých obchodníkov (obchodných zástupcov).
2 MRP K/S CLOUD 39,- €/mes/uživ. Šikovný skladový softvér s rozšírenými možnosťami v CLOUDe. Bez možnosti API, Bolt, Wolt, Foodpanda a „in real-time“ synchronizácie.
3 PORTOS System 175-450,- €/rok Optimálne riešenie pre gastro prevádzky a bufety s možnosťou mobilného čašníka. Integrácia s Bistro.sk a Omega Kros.
4 OBERON na vyžiadanie Ideálne riešenie pre malé a stredne veľké penzióny či hotely, variabilne sa však prispôsobí aj rôznym odvetiam prevádzok (účtovné kancelárie, sklady, predajne, gastro, služby a mnohé ďalšie).
5 Implementácia podľa rozsahu Implementácie vykonávame na základe vstupných analýz. Po prekonzultovaní potrieb klienta stanovíme a odprezentujeme možnosti a varianty implementácie a vyhotovíme cenovú ponuku na mieru.

Nezodpovedali sme všetky vaše otázky ?

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár a my vám vypracujeme riešenie, aké požadujete.