Final

Inštalácia eKasy

Inštaláciu eKasy / ORP pokladnice vykonávame do 2 pracovných dní. Službe predchádza krátka vstupná analýza potrieb klienta. Po konzultácií navrhneme riešenia eKasa systémov a odprezentujeme vám ich funkcie a možnosti. Následne vám vypracujeme podrobnú cenovú ponuku, prípadne viacero ponúk podľa množstva riešení. Po odsúhlasení a potvrdení objednávky vám pridelíme technika a kontaktujeme vás so zámerom upresnenia termínu montáže. Pred vykonaním montáže budete upozornený technikom/obchodným zástupcom na vygenerovanie autentifikačných a identifikačných súborov z Finančnej správy, ktoré sú potrebné pre vykonanie inštalácie a správne fungovanie pokladne.

CENNÍK služieb

Aktuálny cenník služieb eKasa inštalácií

# Služba Cena Popis
1 Nahratie nových certifikátov 60,- € Výmena certifikátov po uplynutí doby platnosti autentifikačných a identifikačných údajov.
2 Servisný zásah v pracovné dni 40,- € / hod Opravy a servis závad na zariadeniach eKasa alebo platobných termináloch. V cene je zahrnutá 1 hodina servisného zásahu a k cene sa pripočítava doprava ku klientovi.
3 Servisný zásah mimo pracovné dni 80.- € / hod Opravy a servis závad na zariadeniach eKasa alebo platobných termináloch. V cene je zahrnutá 1 hodina servisného zásahu a k cene sa pripočítava doprava ku klientovi.
4 Dopravné v rámci Bratislavy 15,- € + parkovné Dopravné náhrady v rámci Bratislavy. Mimo Bratislavy je účtovaný poplatok 0,50,- € / km + parkovné
5 Školenie v práci s eKasa systémom 20,- €/ Zahŕňa školenie práci s eKasou, pridávania položiek, export uzávierok a všetko potrebné

Neviete si pomôcť? Potrebujete servisný zásah?

Sme pripravení vyriešiť problém a vykonať servis vášho zariadenia.