Ekasa – poruchy

Ponúkame vám návod, ako čo najrýchlejšie odstrániť poruchy na eKasách

EKasa pokladnice sú nevyhnutnou povinnou výbavou každej prevádzky, bez ohľadu na jej veľkosť. Podnikateľom prinášajú jednoduché a moderné riešenia evidencie tržieb. Vzhľadom k tomu, že ide o elektronický systém možno očakávať výpadky, ktoré vás neraz vedia poriadne potrápiť. Preto sme si pre vás pripravili typy, ktoré vám pomôžu, aby ste sa na prípadné problémy vedeli čo najlepšie pripraviť.

Korektný servisný partner zohráva vždy najväčšiu rolu

Na začiatok je dôležitý výber správneho servisného partnera. Rozhodujúca je najmä jeho včasná a rýchla reakcia. Pretože aj pri nečakanom výpadku, prípadne poruchy zariadenia je povinnosťou každého podnikateľa odoslať údaje o tržbách do štyridsiatich ôsmych hodín. Inak vám hrozia sankcie.

Pred tým, ako budete kontaktovať svojho servisného technika dôkladne skontrolujte svoj prístup k internetu. Často býva problém iba v sieťovom pripojení. Niekedy sa dokonca stáva, že zariadenie nemáte zapojené v elektrickej zásuvke. So zariadením môžete občas silnejšie manipulovať a ani sa nenazdáte,  a dôjde k jeho odpojeniu. Chybu môže eKasa vykazovať aj pri chýbajúcom pokladničnom papieri. Kľudne vás môže potrápiť i zamrznutý systém, v tomto prípade treba zariadenie  klasicky reštartovať. Ak vám však ani uvedený návod nepomohol vašu poruchu odstrániť, neváhajte nás kontaktovať a my vám určite pomôžeme vašu eKasu opäť spojazdniť.

Siahnite po našich SLA službách !

Naša spoločnosť vám nielenže pomôže so správnym výberom eKasy, ktorá je optimálnou pre vaše podnikanie, ale radi sa postaráme aj o inštaláciu a servis. Spokojnosť zákazníka a starostlivosť o vaše zariadenia sú našou prioritou. Svojim klientom preto ponúkame SLA služby, vďaka ktorým vieme zrealizovať všetky ich  požiadavky a očakávania.  V prípade, ak by nastala akákoľvek porucha na vašej eKasa, garantujeme vám jej odstránenie už do niekoľko hodín. Našim zákazníkom, ktorý sa rozhodnú využívať naše servisné služby zaručujeme určitú časovú dostupnosť, vopred dohodnutú cenu a zaväzujeme sa i za rýchlosť riešenia vzniknutých problémov. Na základe nášho servisu získate podporu, vďaka ktorej ste oslobodení od riešenia jednoduchých porúch i možných kritických havarijných stavov. Kvalita nášho systému sa odvíja od rýchlosti reakcie a od stanovenia zodpovednosti za škodu.  Reagujeme vždy promptne a nepodceňujeme žiadnu poruchu.

Share this post:

Pridaj komentár